Oferty Specjalne
reserve

SEE OUR AWARDS

NEWSWEEK POLSKA, RANKING RESTAURACJI 2005

Raz w roku opiniotwórczy magazyn Newsweek publikuje ranking najlepszych restauracji w Polsce. W 2005 roku Restauracja Dwór Oliwski zdobyła pierwsze miejsce w dwóch kategoriach - najlepsza kuchnia i najlepsza obsługa, wśród 100 najpopularniejszych restauracji w Trójmieście.

Newsweek

NEWSWEEK POLSKA, RESTAURACJE DLA BIZNESU, WRZESIEŃ 2006

We wrześniu 2006 roku wraz z tygodnikiem Newsweek ukazał się przewodnik po 225 najlepszych miejscach na śniadanie, lunch i kolację biznesową. Z satysfakcją informujemy, iż Restauracja Dwór Oliwski zyskała uznanie jako miejsce stylowe i eleganckie, z prawdziwą francuską kuchnią i bogatą piwnicą win.

Newsweek

WYRÓŻNIENIE URODA BEAUTY EXPERT DLA GABINETU KOSMETYCZNEGO

Miło nam poinformować Państwa, iż gabinet kosmetyczny w Hotelu Dwór Oliwski otrzymał tytuł Uroda Beauty Expert, przyznawany przez miesięcznik Uroda. Na łamach miesięcznika Uroda publikowane są informacje o sprawdzonych salonach, gabinetach i SPA.

Uroda

FORBES REKOMENDUJE, MAJ 2007

Hotel Dwór Oliwski znalazł sie na liście 50 hoteli polecanych przez redakcję miesięcznika Forbes. Przewodnik Business Traveller zawiera również praktyczne informacje dotyczące zabytków oraz ciekawych wydarzeń kulturalnych, odbywających się w danym regionie.

Forbes

URODA BEAUTY EXPERT - PRZEWODNIK SPA, 2007

W specjalnym wydaniu miesięcznika Uroda ukazał się przewodnik SPA. Hotel Dwór Oliwski znalazł się w czołówce 45 polskich hoteli i ośrodków SPA rekomendowanych przez redakcję miesięcznika Uroda.

Uroda

FORBES REKOMENDUJE, MAJ 2008

Miło nam poinformować Państwa, iż Hotel Dwór Oliwski znalazł się w czołówce hoteli rekomendowanych przez redakcję opiniotwórczego miesięcznika Forbes. Dodatkowo przewodnik Business Traveller zawiera przydatne informacje o tym, co warto zobaczyć w Polsce. Gorąco polecamy!

Forbes

HOTEL DWÓR OLIWSKI W GRONIE NAJLEPSZYCH HOTELI BIZNESOWYCH

Hotel Dwór Oliwski znalazł się w gronie 25 najbardziej prestiżowych hoteli dla biznesmenów, opublikowanym przez prestiżowy miesięcznik Forbes. Zdaniem miesięcznika Forbes Hotel Dwór Oliwski to historyczne zacisze w Trójmieście z urzekającym ogrodem, herbaciarnią i piwnicą win. To dla nas ogromny zaszczyt, ponieważ ranking powstał na podstawie opinii polskich przedsiębiorców i menadżerów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do Dworu Oliwskiego.

Forbes

FORBES, BUSINESS TRAVELLER, LISTOPAD 2008

W listopadowej edycji przewodnika Business Traveller, wydawanego przez opiniotwórczy magazyn Forbes, ponownie został wyróżniony Dwór Oliwski. To dla nas ogromna satysfakcja, tym bardziej, że redakcja brała pod uwagę nie tylko jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim atmosferę miejsca.

Forbes

HOTEL DWÓR OLIWSKI W CZOŁÓWCE POLSKICH DESTINATION SPA, MARZEC 2009

Miło nam poinformować Państwa, iż Hotel Dwór Oliwski znalazł się w czołówce najlepszych, polskich Destination SPA według popularnego Magazynu SPA - Eden. Destination SPA to obiekty specjalizujące się w organizowaniu pobytów tematycznych, oferujące klasyczne zabiegi odnowy biologicznej i możliwość aktywnego spędzenia czasu.

SPA - Eden

FORBES, BUSINESS TRAVELLER, LISTOPAD 2009

Dwór Oliwski po raz kolejny znalazł się w czołówce polskich hoteli rekomendowanych przez opiniotwórczy magazyn Forbes. W przewodniku Business Traveller przedstawione zostały hotele, w których warto się zatrzymać i do których warto wrócić…

Forbes

DOBRY ADRES MAGAZYNU INSTYLE - REKOMENDACJA DLA HOTELU DWÓR

Z przyjemnością informujemy, iż Hotel Dwór Oliwski otrzymał rekomendację magazynu InStyle jako jedno z najmodniejszych miejsc w Polsce. W specjalnym przewodniku Top Secret Adresy Polska 2009/2010, dołączonym do listopadowego wydania miesięcznika InStyle, zostały opublikowane informacje o Dworze Oliwskim. Wyróżnienie Dobry Adres InStyle jest gwarantem najwyższego poziomu usług.

Forbes

I MIEJSCE DLA HOTELU DWÓR OLIWSKI W KONKURSIE O BURSZTYNOWĄ FALĘ TARGÓW

Miło nam poinformować Państwa, iż Hotel Dwór Oliwski zdobył pierwsze miejsce w konkursie o Bursztynową Falę Targów Wyposażenia Hoteli Ciepły Bałtyk 2010 w kategorii projekt architektoniczny obiektów skategoryzowanych. Nagroda ta została przyznana za zagospodarowanie przestrzeni zespołu dworsko-parkowego. Celem organizowanego konkursu było nagrodzenie obiektów hotelowych województwa pomorskiego, wyróżniających się pod względem wyposażenia, zastosowania nowoczesnych technologii lub projektu architektonicznego.

Ciepły Bałtyk

DOBRY ADRES MAGAZYNU INSTYLE - REKOMENDACJA DLA SPA W HOTELU DWÓR

W najnowszym numerze magazynu InStyle (nr 4/2010) ukazał się przewodnik Top Secret Uroda 2010 prezentujący najlepsze SPA, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie i dermatologów. W przewodniku zamieszczona została informacja dotycząca SPA w Hotelu Dwór Oliwski i opisany zabieg Clear Expert Treatment. Dodatkowo czytelniczki magazynu InStyle mają możliwość skorzystania ze specjalnej promocji - do każdego zabiegu na twarz peeling kawitacyjny gratis! Wystarczy tylko dokonać rezerwacji i przyjść do SPA z kwietniowym wydaniem InStyle.

InStyle

FORBES, BUSINESS TRAVELLER, KWIECIEŃ 2010

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Hotel Dwór Oliwski po raz kolejny znalazł się w czołówce hoteli rekomendowanych przez prestiżowy miesięcznik Forbes. Według redakcji magazynu Forbes każdy z prezentowanych hoteli ma w sobie cechy, które sprawiają, że chętnie się do niego wraca…

InStyle

FORBES, BUSINESS TRAVELLER, KWIECIEŃ 2011

Miło nam poinformować Państwa, że Dwór Oliwski po raz kolejny znalazł się w czołówce polskich hoteli biznesowych rekomendowanych przez opiniotwórczy miesięcznik Forbes. Dodatkowo, aktualne wydanie przewodnika Business Traveller, zawiera opisy fantastycznych miejsc, które warto odwiedzić podczas urlopu…

Forbes